Wtorek, Sierpień 31, 2021, 11:29
Drodzy Mieszkańcy Janowic
W Dniu 28 SIERPNIA 2021r. odbył się tradycyjny długo oczekiwany i odkładany (przez obostrzenia COVID19) FESTYN RODZINNY W JANOWICACH

W pierwszej kolejności chcemy podziękować wszystkim obecnym mieszkańcom i sympatykom naszego Stowarzyszenia za obecność na imprezie. Jak bardzo udana to była impreza niech świadczą uśmiechy naszych dzieci, które zobaczyć można na foto.

Szanowni Sponsorzy!
Dziękujemy za pomoc w organizacji. Po raz kolejny Wasza hojność i życzliwość okazała się WIELKA!

Zarząd oraz Członkowie
STOWARZYSZENIA WSPIERAJĄCEGO ROZWÓJ WSI JANOWICE